• ADA FİNANS WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ
Logo

Şirketimiz

Şirketimiz, başta kobiler olmak üzere tüm ticari reel sektörde faaaliyet gösteren firmalara, AB standartlarında İşletme İhtiyacı Finansmanında kurumsal güvenli ve hızlı servis hizmeti vermektedir. Uluslararası Finans hizmeti sunan Ada Financial Company Limited işletme ihtiyacı finansmanı yanında sipariş finansmanı, hammadde finansmanı, bayi finansmanı gibi ticaretin her adımında uygun, farklı ve esnek finansman çözümleri getirebilmektedir.

Başta tekstil, otomotiv, gıda, çelik, mermer ve tarım sektörlerinde faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli işletme ve üreticilere hak ettikleri desteği vererek bu şirketlerin güçlenmesine ve dolayısı ile ülke ekonomilerinin gelişimine katkıda bulunmaya, geçmişte olduğu gibi bugünde devam etmektedir. Uluslararası ticaret işlemlerinizde nakit akışı çözümleri temin ederek engelleri ortadan kaldırmaktadır.

2011 Yılında Fasıl 113 Şirketler Yasası altında bir Limited şirket olarak kurulan şirketimiz, Uluslararası İşletme ihtiyacı kredisi konusunda başı çeken bir kuruluş haline gelmiştir. Köklü, engin tecrübeye dayalı ekibimiz sayesinde, dünya çapında belirli ekonomik bölgeler üzerinde uzmanlaşmış bir K.K.T.C. firması olarak ticaret finansmanı konusunda işletmelere finansman temin etmektedir.

Şirketimizin, Dünya çapında işleyen bir ağı bulunmaktadır. Müşterilerine kendi ülke yasal mevzuat ve prosedürlerine uygun şekilde hizmet vermekte yol göstermektedir.